Katalog.Hostylion.pl
Reklama
PageRank wpisów:
PR 7
0%
PR 6
0%
PR 5
1%
PR 4
5%
PR 3
19%
PR 2
30%
PR 1
20%
PR 0
24%
N/A
0%
Reklama

Regulamin

Regulamin katalogu "Katalog.Hostylion.pl":

 1. Aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja tego regulaminu.
 2. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę do Katalogu Hostylion.pl.
 3. Strony z linkiem zwrotnym rozpatrujemy poza kolejnością, w ciągu 24 godzin roboczych. Wpisy stron bez linka zwrotnego rozpatrywane będą według ich pozycji w kolejce - średnio w ciągu 1 tygodnia.
 4. Dodawać można tylko wartościowe strony polskojęzyczne.
 5. Każdą stronę można dodać do katalogu tylko jeden raz.
 6. Stronę można dodać do maksymalnie 3 kategorii (podkategorii). W szczególnych przypadkach redakcja przydzieli dodatkowe kategorie (podkategorie).
 7. Dozwolone jest dodawanie tylko domen i subdomen. Pliki i foldery będą usuwane bez powiadomienia. Wyjątkiem od tej zasady są foldery i podstrony, które kierują do wersji polskiej strony głównej serwisu.
 8. Redakcja katalogu Hostylion.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania i poprawiania tytułu, opisu, słów kluczowych oraz zmiany zaproponowanej kategorii strony.
 9. Opis i tytuł strony (w języku polskim) powinien być poprawny gramatycznie, stylistycznie oraz pozbawiony błędów ortograficznych. Nie może zawierać listy słów kluczowych, powtórzeń całych fragmentów tekstu, zwrotów promocyjnych, adresów, telefonów itp. Powinien jednoznacznie odzwierciedlać treść strony. Opis nie może być wierną kopią treści z dodawanej strony. Unikatowy i poprawnie napisany opis przyśpiesza moderację.
 10. Słowa kluczowe oddzielamy przecinkiem i spacją. Nie można wielokrotnie powtarzać tych samych słów kluczowych.
 11. Nie publikujemy adresów e-mail w naszym katalogu, i nie udostępniamy go innym. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania maili informacyjnych i reklamowych nie częściej niż raz w miesiącu.
 12. Katalog Hostylion.pl nie wymaga linka zwrotnego - wyjątkiem są inne katalogi stron. Prosimy jednak o zamieszczenie naszego buttona lub odnośnika tekstowego na dodawanej stronie (kody znajdują się pod regulaminem). Dzięki linkom nastąpi szybsza indeksacja Waszych stron. Każda strona, która umieści link do Katalogu Hostylion.pl i poinformuje nas o tym - zostanie wyróżniona wyższą pozycją w swojej kategorii.
 13. Przyjmujemy wpisy innych katalogów stron, pod warunkiem, że są one zadbane i wyróżniające się na tle innych (graficznie, funkcjonalnie). Od katalogów stron wymagamy zamieszczenia linka zwrotnego na stronie głównej.
 14. Strony, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
 15. Administrator może usunąć stronę bez podania przyczyny.
 16. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

  UWAGA! Nie dodajemy do katalogu stron:
 • o tematyce pornograficznej lub erotycznej;
 • zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym;
 • zawierających treści faszystowskie, rasistowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym;
 • niedokończonych (w budowie);
 • w których przeważają reklamy nad treścią;
 • podstron, podserwisów, aliasów do stron już prezentowanych w katalogu;
 • stron tworzonych pod zaplecze (stworzonych wyłącznie do pozycjonowania innych stron) - wyjątkiem są zadbane katalogi stron, posiadające na stronie głównej link zwrotny do Katalogu Hostylion.pl;
 • dotyczących hazardu, zakładów bukmacherskich, zarabiania za pomocą surfbar, getpaid, klikania w e-mail i tym podobnych;
 • stworzonych wyłącznie do prezentowania reklam i ofert programów partnerskich;
 • o niskiej wartości merytorycznej i estetycznej;
 • do obejrzenia których wymagane jest podanie hasła - dodajemy tylko strony ogólnodostępne;
 • zamieszczonych na darmowych serwerach, chyba że wyróżnia je wyjątkowo użyteczna treść.


Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay